گروه آموزشی

26
برگزاري دوره تخصصی"حسابداری مالی 1و2" توسط معاونت آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران
چکیده: معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران صد و شصت و هشتمین دوره تخصصی حسابداری مالی 1و 2 را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان، اولین جلسه این دوره آموزشی که روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 17 لغایت 20 از در مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی تهران برگزار می شود، در تاریخ 23 بهمن ماه آغاز شد. شایان ذکر است در این دوره هفتاد ساعته آم... ادامه »
25
یازدهمین دوره تخصصی"دستیار کنار دندانپزشک" توسط معاونت آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران
چکیده: معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران یازدهمین دوره تخصصی "دستیار کنار دندانپزشک" را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان، اولین جلسه این دوره آموزشی از روز سه شنبه 26 بهمن ماه از ساعت 8:30 لغایت 13:30 در مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‎شود. شایان ذکر است در این دوره 130 ساعته آموزشی ، فراگیران با مو... ادامه »
25
برگزاری دوره های کاربردی "گزارش نویسی" توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی تهران
چکیده: به گزارش روابط عمومی، معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، دوره کاربردی "گزارش نویسی" ویژه کارکنان سازمان اموال و املاک کوثر را برگزار کرد. این دوره آموزشی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 19 و 20 بهمن ماه به مدت 8 ساعت با هدف آشنایی شرکت کنندگان با مفهوم و كاربرد گزارش، انواع گزارش (مالي- تحقيقي و...)، اجزاء گزارش اداری، شیوه های ارائه گزارش، مر... ادامه »
24
برگزاري دوره تخصصی"HSE" توسط معاونت آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران
چکیده: معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران دوره تخصصی HSE را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان، اولین جلسه این دوره آموزشی از روز دوشنبه 25 بهمن ماه از ساعت 8 لغایت 14 در مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی تهران آغاز و تا روز چهارشنبه 27 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است در این دوره 18 ساعته آموزشی، فراگیران با مواردی همچ... ادامه »
20
چکیده: با حضور اصحاب رسانه ،سامانه آموزش و توانمندسازي آموزش دهندگان نهضت سوادآموزي در معاونت آموزشي سازمان جهاددانشگاهي تهران رونمايي شد. ضمیمه »
20
چکیده: جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسيدن يوم ا… بيست و دوم بهمن ماه بیانیه ای صادر کرد به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است؛ بسم الله الرحمن الرحيم  بيست و دوم بهمن ماه، تجلي پيروزي حق بر باطل و غلبه خون بر شمشير يادآورِ ثمره مجاهدتها و مبارزات طولاني يك ملت مسلمان و انقلابي است كه براي استقرار احكام كام... ضمیمه »
18
معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی تهران برگزار کرد: اولین سری آزمون آنلاین مبحث 17 مقررات ملی ساختمان نظام مهندسی
چکیده: به گزارش روابط عمومی آموزش سازمان جهاد دانشگاهی تهران، روز جمعه 15 بهمن ماه اولین سری آزمون مبحث 17 مقررات ملی ساختمان به صورت آنلاین در مجتمع آموزش های تخصصی سازمان جهاد دانشگاهی تهران ، راس ساعت 8.30 شروع و در چند گروه تا ساعت 17 ادامه یافت. پیرو تفاهم نامه منعقده فی مابین سازمان جهاد دانشگاهی تهران و دفتر امور مقررات ملی ساختمان وزارت راه و... ادامه »
13
برگزاري دوره مقدماتی آشنایی با طب سنتی "به سوی تندرستی 1" توسط معاونت آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران
چکیده: معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران دوره مقدماتی آشنایی با طب سنتی "به سوی تندرستی 1" را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان، اولین جلسه این دوره آموزشی از روز پنجشنبه 7 بهمن ماه از ساعت 9 لغایت 13 در مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی تهران برگزار گردید. شایان ذکر است فراگیران پس از گذراندن این دوره 18 ساعته آموزشی، با مواردی ... ادامه »
12
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد تهران، دویست و سی و ششمین دوره از دوره هاي کاربردی تربيت مربي و مديريت مراكز پيش از دبستان در مرکز آموزش های تخصصی معاونت آموزشی برگزار شد. در اين دوره آموزشی که از بهمن ماه سال جاری در مرکز آموزشهای تخصصی مرکز بلوار آغاز و در حال برگزاری می باشد، فراگیران با اصول و اهداف آموزش و پرورش پيش از دبستان، مراحل رشد ك... ادامه »
06
چکیده: معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران از آقای گودرزی یکی از آتشنشانان ایستگاه حسن آباد سازمان آتشنشانی تهران که در برگزاری دوره های آموزشی اطفاء حریق با آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران همکاری می نمود عیادت کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، سید عزیز آشنا به همراه جمعی از همکاران این معاونت ضمن عیادت و تقدیم گل به این ع... ضمیمه »
صفحه 1 از 12ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها