گروه آموزشی

22
: برگزاری دوره های کاربردی "آیین نگارش و مکاتبات اداری" توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی تهران
چکیده: به گزارش روابط عمومی، معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، دوره کاربردی "آیین نگارش و مکاتبات اداری" ویژه کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران را برگزار می نماید. این دوره آموزشی برای 6 گروه و هر گروه به مدت 8 ساعت از تاریخ 6 دی ماه در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران آغاز شده و تا تاریخ 26 دی ماه ادامه دارد. در طول دوره شرکت ک... ادامه »
20
چکیده: جهاددانشگاهی، ارتحال حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده محترم ایشان و مردم رشید ایران تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن پیامی که به همین مناسبت از سوی این نهاد صادر گردید به شرح زیر می‌باشد: ضمیمه »
14
برگزاری آزمون بخشنامه ها و دستوالعمل های بانکی کارکنان بانک تجارت توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی تهران
چکیده: به گزارش روابط عمومی آموزش سازمان جهاد دانشگاهی تهران، آزمون بخشنامه ها و دستوالعمل های بانکی کارکنان بانک تجارت، به منظور بازآموزی کارکنان به صورت الکترونیکی و آنلاین، 9 صبح جمعه، 17 دی ماه 1395، در مراکز آموزش جهاد دانشگاهی تهران و خوزستان، برگزار خواهد شد. آزمون بانک تجارت در استان تهران در مجتمع آموزش های تخصصی سازمان جهاد دانشگاهی انجام خو... ادامه »
11
چکیده: به گزارش روابط عمومی، معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، دوره کاربردی "کمکهای اولیه" ویژه کارکنان شرکت ایزوتوپ را برگزار نمود. در این دوره آموزشی که به مدت 12 ساعت در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 30 آذرماه و 1 دی ماه برگزار شد، شرکت کنندگان با اهمیت و نقش اورژانس، امداد در شرایط خاص، شوک، مسمومیت، سوختگی، پانسمان و بانداژ، زخم و خونریزی، آس... ادامه »
29
برگزاري دوره تخصصی"حسابداری مالی 1و2" توسط معاونت آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران
چکیده: به گزارش روابط عمومی، دوره تخصصی "حسابداری مالی 1و 2 " در مرکز آموزش های تخصصی  معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران آغازگردید. در این دوره دو ماه و نیمه، که از روز سه شنبه 23 آذرماه شروع شد، فراگیران با مفاهیم اساسی و حیطه حسابداری،تجزیه و تحلیل معاملات و عملیات مالی،معادله حسابداری و ثبت رویدادهای مالی در مدارک و دفاتر حسابداری و صور... ادامه »
25
حضور آموزش سازمان جهاددانشگاهی تهران در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)
چکیده: به گزارش روابط عمومي سازمان جهاددانشگاهي تهران، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از 25 لغایت 28 آذرماه سال 95 با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار می گردد. معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، با هدف معرفی توانمندی های آموزشی خود در این عرصه در نمایشگاه بین المللی شرکت می نماید. &nbs... ادامه »
15
چکیده: به اطلاع می‎رساند داوطلبان محترم شرکت در آزمون مبحث 17 می‎توانند جهت ثبت نام در آزمون مربوطه، تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 95/10/06  با مراجعه به سایت cetc.ir ، ضمن مطالعه شرایط، مقررات و همچنین راهنمای ثبت نام، نسبت به ثبت نام آنلاین اقدام نموده و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره 84650-021 تماس حاصل نمایند.
15
چکیده: ه گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، سامانه ثبت نام آنلاین جهت ثبت نام داوطلبین آزمون مبحث 17 راه اندازی گردید. داوطلبین می‎توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 84650-021 تماس حاصل نموده و برای ثبت نام از سایت cetc.ir، به لینک ثبت نام آنلاین مراجعه نمایند.
10
چکیده: به گزارش روابط عمومی، زمان تعیین سطح و ثبت نام دوره‎های آموزشی مرکز زبان معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران از روز شنبه 13 آذرماه آغاز می گردد. شایان ذکر است شروع دوره های ترم زمستان از پنجشنبه 9 دی ماه می باشد. متقاضیان دوره های عمومی و تخصصی زبان‎های خارجی که به صورت فصلی در مرکز آموزش زبان معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی تهران ثب... ادامه »
09
چکیده: به گزارش روابط عمومی، ثبت نام دوره‎های آموزشی مرکز هنر معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران از روز شنبه 13 آذرماه آغاز می گردد. شایان ذکر است شروع دوره های ترم زمستان از شنبه 4 دی ماه می باشد. متقاضیان دوره های هنر که از پایه تا حرفه ای به صورت فصلی در مرکز آموزش هنر معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی تهران ثبت نام و برگزار می گردد، می توانند ... ادامه »
صفحه 1 از 10ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها