17

تقدیر از شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی تهران صورت گرفت.

تقدیر از شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی تهران صورت گرفت.

اهدای 10 نیم سکه به فراگیران ترم تابستان
نخستین مراسم قرعه‌کشی 10 نیم‌سکه بهار آزادی به فراگیران دوره‌های آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران همزمان با سی و ششمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش سازمان جهاد دانشگاهی تهران، چهار هزار و 600 نفر واجد شرایط شرکت در این قرعه‌کشی بودند که طی مراسمی در روز 16 مرداد با حضور جمع کثیری از آنها در محل معاونت آموزشی این سازمان اجر شد.

سید عزیز آشنا، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران مسئولیت انجام عملیات قرعه‌کشی را با استفاده از نرم‌افزار برعهده داشت.

در این مراسم ده نفر از شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی سازمان جهاددانشگاهی تهران، برنده ده نیم سکه بهار آزادی شدند که عبارت بودند از: هادی شبانی، مهرانه آغداملو، نرگس کاظمی ‌مهیاری، محیا داوودی، جواد کاکاوند، محسن حاجی‌رستملو، امیرعلی تقی‌نژاد، فاطمه فتحی، فاطمه خلیفه‌شوشتری و پوپا لطیفیان.

آموزش‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران در حاشیه مراسم یاد شده با اشاره به فعالیت این سازمان در دو حوزه آموزشی بلندمدت و کوتاه‌مدت گفت: آموزش‌های بلندمدت جهاد دانشگاهی تهران در قالب مرکز علمی کاربردی و برای ارائه به دانشجویانی که از طریق دانشگاه جامع علمی کاربردی جذب می‌شوند، تعریف شده است.

آشنا، آموزش‌های کوتاه‌مدت این سازمان را شامل سه نوع عمومی، سازمانی و سمینارهای آموزشی دانست و افزود: جهاد دانشگاهی دوره‌های مختلفی را با موضوعات متنوع و در سطوح عام و تخصصی برگزار می‌کند که ثبت‌نام در آنها برای همه افراد آزاد است.

وی بیان کرد: بخش دیگری از آموزش‌های این سازمان مربوط به دوره‌های تخصصی هستند که با حضور کارکنان اداره‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی تشکیل می‌شوند و در آن  مباحث تخصصی مرتبط با حوزه کاری شرکت‌کنندگان را به آنها آموزش می‌دهند.

به گفته وی نوع دیگری از آموزش‌های جهاد دانشگاهی تهران شامل سمینارهای آموزشی می‌شود.

آشنا در مورد مراسم اهدا 10 نیم‌سکه بهار آزادی توضیح داد: هدف از برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر از فراگیرانی بود که به مرکز آموزش سازمان جهاد دانشگاهی اعتماد نموده و در ترم تابستان مراکز آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران ثبت‌نام کرده‌اند.

به گفته وی مراسم یاد شده همزمان با سی و ششمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی یعنی 16 مرداد سال 1359 برگزار شد.

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

1

هادی

شبانی

2

مهرانه

آغداملو

3

نرگس

کاظمی مهیاری

4

محيا

داودي

5

جواد

كاكاوند

6

محسن

حاجی رستملو

7

اميرعلي

تقي نژاد

8

فاطمه

فتحی

9

فاطمه

خلیفه شوشتری

10

پویا

لطیفیان

 


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (468)
کد خبر: 472053
  • تقدیر از شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی تهران صورت گرفت.
اطلاعات تماس
آدرس: تهران - ميدان وليعصر - بلوار كشاورز - بين
 خيابان طوس و فلسطين - شماره 118
 تلفن:   650 84 021
 فکس:   161 651 84 021
 پست الکترونیک:  jttinfo@iran.ir