درباره ما

جهاد دانشگاهی با بیش از سه دهه فعالیت تحقیقاتی و آموزشی و با توجه به جایگاه ممتاز جمهوری اسلامی ایران در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی در عرصه بین المللی یکی از ماموریت های آموزشی خود را گسترش دوره های آموزشی تخصصی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی قرار داده است و در همین راستا مرکز آموزش های تخصصی نفت و گاز (Oil & Gas Training Center) را راه­ اندازی نموده است.

سابقه برگزاری دهها دوره آموزشی در زمینه های تخصصی نفت و گاز و آموزش هزاران نفر از نیروهای شاغل در این حوزه و همچنین شبکه گسترده آموزشی جهاد دانشگاهی مشتمل بر 150 مرکز آموزشی در سراسر کشور به همراه دو دانشگاه علم و فرهنگ و علم و هنر، 6 موسسه آموزش عالی و 47 مرکز آموزش علمی کاربردی باعث می شود تا این نهاد به عنوان گسترده ترین مجموعه آموزشی کشور بتواند خدمات خود را در زمینه آموزشهای تخصصی نفت و گاز نیز به شرکتها و سازمانها ارائه نماید.

ارتباطات گسترده بین المللی جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد علمی و آموزشی با موسسات آموزشی، مراکز تحقیقاتی و دانشگاههای خارجی باعث شده است تا این نهاد بتواند از این ارتباطات جهت گسترش دوره های تخصصی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی بهره برداری نماید.

وجود فضاها و زیرساختهای مناسب سخت افزاری و نرم­ افزاری به همراه نیروهای متخصص و متعهد جهاد دانشگاهی زمینه مناسبی را برای تبدیل ایران اسلامی به یکی از قطب های آموزشی دنیا در زمینه اینگونه آموزش ها فراهم می نماید.

مرکز آموزشهای تخصصی نفت و گاز جهاد دانشگاهی ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری دوره های تخصصی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی از همکاری کلیه متخصصان و صاحبنظران در این زمینه استقبال می نماید.


اطلاعات تماس
آدرس: تهران - ميدان وليعصر - بلوار كشاورز - بين
 خيابان طوس و فلسطين - شماره 118
 تلفن:   650 84 021
 فکس:   161 651 84 021
 پست الکترونیک:  jttinfo@iran.ir